Videti jedan post
Star 16.06.2016, 02:36   #4
EmirTotic
Moderator
 
EmirTotic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.08.2008
Postovi: 933
Downloads: 1217
Uploads: 29
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 102 puta u 96 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 4, Korg TR61, itd...
EmirTotic ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
EmirTotic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pre svega želim da ti poželim dobrodošlicu na forum u ime YU-MIDI tima. Za početak pročitaj pravilnik jer kroz taj rutinski deo prolazi svaki novi član na forumu.

Sve što ću ti napisati je MOJE SUBJEKTIVNO mišljenje i molim da se niko ne buni i širi raspravu jer nema potrebe. Ukoliko stvarno dobro pevaš, Jakšu pod ruku i gas! Izvanredan momak i muzičar. To u principu znači da bi ti najbolje bilo da za početak nadješ klavijaturistu, a sa dovoljnim poznavanjem gitare to može da zvuči perfektno. Sa ozvučenjem u startu nemoj žuriti, bolje je i iznajmljivati kvalitetno nego kupiti nešto što nije baš ok i što se teško prodaje.

E sad, ukoliko ti je baš stalo da radiš sam, onda ti je najrealnije rešenje da uzmeš klavijaturu do 600-700e pa ostalo lagano i redom. Priču koja se odnosi na matrice savršeno razumem jer znam na šta ciljaš, svakako mi se ne komentariše.

Pošto si iz mojih krajeva, ne znam ni priča sa bendom koliko može da zaživi, svakako vredi pokušati ali kod nas jako teško. Ne sumnjam da u Sjenici ima dosta dobrih ljudi i kolega koji bi ti nesebično pomogli. Veliki pozzz i nadam se da ćemo se družiti na forumu.
__________________
Live a life you will remember.
EmirTotic je offline   Reply With Quote