Videti jedan post
Star 08.08.2018, 17:15   #34
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ritam sam uzeo iz nekog Rolanda, ne sjećam se više modela ali znam da je bio aranžer u kojem su postojali samo tvornički ritmovi i nije bilo mogućnosti da se u nju ubace neki drugi. Kako je kroz moje ruke prošlo stvarno sve i sva, ovaj rubato je stvarno specifičan za naše područje, dopao mi se i napravio sam ga za KN7000. N onom drugom snimku kojeg spominješ nisam koristio nikave preinake bubnja, samo ono što je bilo tvorničko, to mi je dobro zvučalo i tako sam i svirao. Inaće, taj demo sam napravio ciljano jer sam imao upite nekih ljudi koji su željeli kupiti KN7000 pa sam klavijaturu prezentirao baš na takakv način i s tim materijalom.
S technicsa na yamahu sam prešao samo zato jer mi je trebala promjena, zasitio sam se jednog te istog sounda. KN700 sam svirao gotovo 10 godina. S Genosom sam prezadovoljan, pisao sam na forumu, a ovo je jedna od tema. Nema idealnog instrumenta niti je to Genos, ali kad nema boljeg, onda je dobar i on. Ili možda drugačije rečeno, svaki instrument je onoliko dobar koliko je dobar ona koji ga svira/koristi. Još uvijek uživam svirajući Genosa i nakon svake gaže "na terenu" sam sve zadovoljniji onime što izlazi iz njega.

Promijenjeno od casper (08.08.2018 u 17:19 sati)
casper je offline   Reply With Quote