Videti jedan post
Star 09.06.2007, 22:44   #3
Sejox
Glas Razuma
 
Sejox's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2007
Mjesto: Sarajevo,BiH
Postovi: 1.088
Downloads: 329
Uploads: 15
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 166 puta u 143 Postova
Sejox ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pozdrav Peluha,
Drago mi je sto si se javio i vidim da bi pomogao ali vjerovatno nisi imao direktnog iskustva sa Rolandom G 800 na kojem je ugradjen Megaflopy.Na onom postu dao sam link na kojem se moze vidjeti slika tog uredjaja koji je slican mom.Raduje me sto je to neko poboljsanje u odnosu na klasicnu verziju.Ti si napisao da si vidio takvog Rolanda kad je tek izasao pa hocu da te pitam: Dali to znaci da je to fabricki ugradjeno. Ovo te pitam jer sam dobijao ceste odgovore da to nije fabricki model vec da je to neko nadogradio. Kada se pogleda moja klavijatura to sve izgleda kao fabricki-nema nikakvih sarafa,kablova,tragova nekog urezivanja i slicno. Nije meni problem a ni tesko da cackam i trazim u meniju,ali sam mislio da ima raje koja to imaju pa da objasne da nebih sta zeznuo. Jos hocu da te pitam da li na taj Megaflopy mogu da memorisem i neke setove ritmova koji bi ostali i kada se ugasi klavijatura.Midi fajlovi me ne zanimaju jer ja hocu da sviram za svoju dusu u kucnoj atmosferi-ja sam ipak stariji cova da foliram sam sebe Tebi zelim sve najbolje.
Nadam se da ce biti jos odgovora i komentara na ovu temu.
JOS UVIJEK VJERUJEM DA IMA DOBRE RAJE.
Sejox je offline   Reply With Quote