Tema: vArranger2
Videti jedan post
Star 10.03.2014, 23:14   #15
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2737
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hvala svima, sto ste se odazvali na ovu temu, a posebno tranzitu legendi Yu-MIDI foruma, na ovako precizno i jasno odgovorenim pitanjima (kao i uvijek). Vezano za ovu trecu sliku Registration-Songbook imam pitanje. Djeluje mi nekako mrsavo, hocu reci nemam bas neki veliki izbor sta hocu pothraniti u SongbookPreset a sta ne. Npr. u Live Styleru imam i Songbook i Solopreset i daleko vise onih kvacica, od kojih je meni licno jako vazno da mogu uz npr. svaki Midi File, Style ili Sound R1...R8 izabrati bilo koji Internal MIDI Port, ili Sound modul (engine, SoundBank...) ili sta mi padne na pamet. Da li je ovo slicno realizovano i u vArrangeru? Ako ima jos koji screenshot u vezi sa registracijama (ili SoloPresetima) zamolio bih te da postavis, da vidimo koliki izbor imamo. Unaprijed hvala!

Sto se tice Style Editora, evo postavit cu i ja jedan screenshot, koji sam pronasao u manualu, cisto da ti usparam vrijeme, a tebe bih zamolio ako mozes nesto postaviti sa mixing konzolama, gdje se vide potenciometri i sl. Ili se sve mora utipkati preko tastature (Volume, Panorama, reverb...)?

fico je offline   Reply With Quote