Videti jedan post
Star 28.09.2017, 20:55   #20
Overdrive
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 25.12.2013
Postovi: 10
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 6
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Overdrive ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Druže, ti na ovom forumu koliko vidim imaš 3 posta više od mene, tako da ne znam zašto se svrstavaš u one koji su "sve objasnili oko monitora"

Na svim forumima ljudi pitaju svašta a ti bi da šta, posle dve tvoje rečenice kupim Jbl ?

Pogotovo što već neko drugi tamo piše kako im treba woofer..

Meni kao početniku , to je već dovoljno da se zamislim da li mi trebaju zvučnici kojima ču morati da dodajem woofere, razumeš.

Ne sumnjam da ti imaš iskustva i da si možda i profesionalac u tome, ali ja sam amater, snimam kod kuće i nemam prostora da gomilam opremu od koje posle neću moći da se okrenem. A nemam ni para za bacanje i kupovinu čas jednih, čas drugih zvučnika. Zato i pitam.

A negde na stranim forumima sam upravo pročitao da je neko istakao kako mu neki zvučnici rade isto (tj precizno i detaljno) i kada su utišani i kada se pojačaju.
Meni je taj post malo otvorio oči i shvatih da zapravo i ja to želim - da ne odvrćem zvučnike pa da mi komšiluk lupa na vrata, već da mogu i na nižim frekvencijama da tačno slušam šta sam snimio, bez da stavljam slušalice ili tako nešto.

Nadam se da ti je jasnije sada da ne zajebavam ni tebe, a pogotovo ne ni starije članove foruma.

pozdrav

Promijenjeno od Dell (29.09.2017 u 08:56 sati)
Overdrive je offline   Reply With Quote