Videti jedan post
Star 15.01.2010, 01:50   #52
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 46
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@ tranzit
poenta u svemu sto sam ja pisao pa i stavio nekoliko upozorenja je da ukoliko misli neko da skracuje hod dirki postoji nacin da se to uradi na mnogo bolji nacin nego da se postavljaju letvice alu profili i sl. Isto tako postoji nacin da se zadrzi aftertouch i da ostane dinamika. Naravno dinamika na dirci koja ima hod 4mm i na dirci koja ima hod 10 mm naravno da nije ista. jedina stvar na kojoj insistiram jeste da ljudi treba da znaju sta dobijaju a sta gube a sada sta kome odgovara ISKLJUCIVO je njegova stvar. Ja licno sam spustao dirke bio na mom pa800 i odradio to jako dobro ima ih nekih ovde koji su probali pa slobodno neka kazu ali sam isto tako pre dva meseca sve vratio na staro i otezao dirke. Tako da znam ceo proces i to bez podbacivanja letvica i imao sam i aftertouch i dinamiku i onako i ovako sad.
__________________
"Kad bih imao talenta-imitirali bi me; kad bi me imitirali, usao bih u modu; kad bih usao u modu, jednog dana bih izasao iz mode; zato je najbolje da nemam talenta!"

"RADI DOK JE DAN JER KAD NOC DODJE VISE NECE BITI VREMENA"
Isus Hrist

KLIKNI OBAVEZNO OVDE!!!
tesla je offline