Videti jedan post
Star 02.02.2014, 13:41   #9
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Morace da krenu istim putem jer inace ce nestati sa trzista prije nego su dosli na njega. Tehnologija se vrlo brzo razvija i ko zaostane i za tren, izbacen je iz trke. Tim rije jer svaki audio inzenjer, koji je "up to date", je u stanju da napravi ultra kvalitetan mikser na software bazi, koji ce tim svojim kvalitetom biti daleko, daleko iznad bilo kojeg hardware digitalnog miksera u domenu cijena od desetak hiljada eura.

Trend je i da ce sve manje biti tih "dugmica" koji te preferiras jer Touch Screen kontroleri su neizbjezna i neminovna buducnost, pa ako cemo biti iskreni i sadasnjost. Daleko su fleksibilniji, nisu podlozni kvarovima kao hardware, kod nekih i sam korisnik moze da konfigurira kontrole onako kako njemu odgovara, sto podrazumijeva i velicinu i oblik samih kontrola itd... itd... iPad i Tablet kontroleri nisu konkurencija hardware kontrolama jer su malih dimenzija ali profesionalni Touch Screen kontroleri, koji baziraju na 22, 24, 32 ili vise zolla ekranima, su nezamjenjivi u onome sto su u stanju da urade. Uostalom, ta mala "revolucija" u domenu digitalnih miksera, je vrlo blizu i imacemo prilike da vidimo da ce se odvijati bas ovako kako sam gore napisao, a prvi koraci su vec napravljeni.
tranzit je offline   Reply With Quote