Videti jedan post
Star 21.01.2013, 13:50   #1
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4847
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Samsung nexus s... opet problem

Mada sam se vec oprostio od njega, hajde da pitam nekoga, mozda ce neko znati u cemu je problem (mislim pre svega na kolegu Vaxtera koji poseduje taj telefon). Desilo mi se da mi telefon odjednom pokazuje da je potpuno prazna baterija i da treba da ga napunim (1 ili 2%). Ali baterija se nikako nije mogla napuniti, drzao sam telefon i po sat vremena na punjacu i opet bi pokazivalo 1 ili 2%. Logicno je da sam pomislio da je baterija riknula, posto sam koristio telefon oko godinu dana, i ja narucim novu bateriju. kad mi je stigla nova, cak sam je i formirao po uzoru na stare telefone, i prvih 7 dana mi je sve islo super baterija radila besprekorno, i onda je pocelo isto da se desava kao sa starom, s tim sto sada, kad mi dodje to da mi je baterija na 1% ja ukljucim tel. na punjac i za par sekundi mi pokaze vrednost od npr 67% i skinem sa punjaca i koristim i dalje normalno telefon, ali nekad opet zaludi i nikako nemogu da napunim bateriju, kao sto mi se sa starom desavalo... da li je to problem do telefona, ili do baterije, i moze li se ikako resiti taj problem ili mora telefon u smece?
__________________
DOK NE PROBAM LAVETINU ZA MENE JE PRASE CAR ZIVOTINJA!
yamahapassion je offline   Reply With Quote