Videti jedan post
Star 16.12.2013, 20:49   #28
pa1x pro elite
Vredan član društva
 
pa1x pro elite's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.11.2008
Postovi: 161
Downloads: 530
Uploads: 5
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
pa1x pro elite befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

tu onda nije problem u korgu , nego u ozvucenju , korg ce u svim situacijama uvijek dati isti signal . poslije je sve u stimanju razglasa , odnosno razglas je ovdje glavna karika koja ce utjecat dali ce zvuk biti dobar ili los .

i jos nesto sto sam primjetio kod vecine je da svi u te tyrose i korgove vecinom trpaju semplove koji se vucaraju jos od prvih tritona . i kako onda ocekujete da cete dobiti dobar zvuk . ako je sempl los nece mu u ovom primjeru pa3x poboljsat kvalitetu, vec ce se desiti suprotno odnosno da ce taj los sempl jos vise biti losiji jer ce bolji da-konvertori otrkiti sve nedostatke .

primjetio sam da ih vecina stima klavijaturu na ozvucenju koje se nalazi u ne akusticnim salama i prostorijama i onda kukaju kako im u toj prostoriji zvuk extra a u drugim je los. Pravac studio i tamo stimat i sve efekte i panorame i sve sto ide u editing .

i nesto mi nije jasno kako netko moze od kombinacije powermate i dvije kutije taziti dobar zvuk . platis klavijaturu 3000e i ocekujes da ce na kutijama od 1000 e zvucat dobro .
pa1x pro elite je offline   Reply With Quote