Videti jedan post
Star 04.12.2006, 16:05   #25
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Vidi jarane ja sam ti strastveni svirač...Dakle j***m ti pare i sve kad ja potroši dušu za opremu...Evo sad imam našparanih 1500eura i danas popadne ode naručiti sebi Peavey Impulze kutije.Meni pare nikako ne predstavljaju veselja kao kod nekih pojedinaca-meni je samo da čim finije i bolje sviram...Dakle i danas dani Imam kod kuće svoga Rolanda D-10 kojeg neću nikad prodati i V50...Doduše prodavo sam V50 ali cjena mu je drastično pala pa sam odlučio da ga ostavim za privat koleksciju...Što se tiče sinthova mogu ti reću da sam i ja bolestan na njih...Pošto živim u jako tijesnom stanu ne mogu sebi da kupim ono što ja hoću (cz 230s,M1-obavezno,Dx11,i još koji bi se našo...)...Želja mi je takođe da bi imo vlastitu kolekciju Korgovih Workstationa počevši od Poly-a pa nadalje...Ali jedno je hobi a drugo LIVE i zarada,dan danas su mnogi hobiji skupi ali muzika i avtomobili su među najskupljima...Ja doduše razumijem tebe i neke malo jače muzičare da imaju dosta klaviaturi kući ali ne razumijem par primjera što nisu neki muzičari i forsiraju se a imaju sve i svašta...Ali eto svakom svoje...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote