Videti jedan post
Star 01.12.2013, 23:18   #7
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Mora da hoce, ne postoji "nece" kod 1818VSL. Imam trenutno oko sebe 6 komada na vrlo razlicitim sistemima za musterie Trans Audio sistema i svi, bez izuzetka, rade ono sto treba da rade. Jesi li ga prikljucio na USB 2.0 ili na USB 3.0 prikljuicak. Na USB 3.0 ce sigurno imati problema, na USB 2.0 nikada. Ljudi su malo obavjesteni, USB 3.0 je smisljen iskljucivo, ali zaista iskljucivo, za storage medije, a ne za protok bilo kakvih drugih insformacija. Trebalo bi USB 3.0, ali samo bi trebalo, da je kompatibilan sa USB 2.0 i USB 1.1 uredjajima ali to nije uvijek slucaj, a pogotovo ne kada su u pitanju Audio Interfacei. Dalje, na USB Port na koji je prikljucen 1818VSL nemoj ukljucivati nista drugo, pogotovo ne Stickove ili wireless za tastaturu i maus. VSL1818VSL mora biti potpuno sam na jednom USB Portu (pazi ne prikljucku, vec Portu). Tada sigurno nece imati nikakvih problema i tada su zagarantovane najnize latence od 64 sampla Buffera, odnosno 1.3ms, naravno na dobrim hardware konfiguracijama.
tranzit je offline   Reply With Quote