Videti jedan post
Star 21.03.2007, 10:22   #4
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Adise,ja sad kanima kupiti T2 da bi radio u kombinaciji PA1X-T2...Jarane sav veseo sam zvao par ljudi koji prodavaju material za taj aranžer...Kojeg god sam pito za cjenu kaže od 200eur pa nadalje...jedan klošar (smatra se velikim muzičkim genijem) tražio 600eur za kompletan set i instrumental pack,itd...I ti sad pogledaj da su svirke slabe,fajlaši za 50eur dnevnice sjebaše svakog đavla pa bio on neki jaki muzičar il kantaroš...I koji blesan će da ulaže tolike pare a ništa nema koristi?Da napomenem da NIKO od naših muzikalija (koje ja poznam)neće ni da kupi ES,XS ili bilo koji YAMAHA solist iz ovog ranga zbog materiala...Pa daj mi nađi ko će ti prodati set za Motif komplet semplovan da čemu valja?Do sad šta sam god gledo nije ličilo ni na šta po mom ukusu...A ja kad na triton Classic stavim kupljeni set iz Šabca...Ježim se dok sviram...Dakle jarane za Yamahine aranžere (pogotovo Tyros serija) nema dovoljno kvalitetnog materiala,a za Motif da ne govorim...Ima sve neke Albanske boje,ciganske,turske,bugarske,a niko se nije sjetio pa sjeo i skino komplet boje za JuVe,pa Harmonike za sevdah,pa neke modulirane stringsove,bass-ove...Nego eto mnogi iz originalne boje promeni algoritam,doda efekte i sad on bajagi napravio sax,klarinet,ovo,ono...Jes napravio đavla-prodaje La sudžuk narodu koji se u to ne razumije...Ja ne žalim para nimalo al da platim za ono što mi se sviđa a ne neki instrumenti i boje s kojima nikad ne sviram...PS:zašto je Yamaha Motif ES6 samo 1400eur?kod nas je na javnom oglasu dvojica prodavaju,jedan ima ES6 a drugi ES7...Pozdrav!

PS:Kolega Zajko će sad da kupi Kurzweill K2660 (i mene šunto da ga kupim)i kaže da je onih njegovih 128MB RAM-a vrednije više nego 1GB RAM-a bilo kakvog drugog Semplera :wink: ...
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote