Tema: Pa80 i Pa1x
Videti jedan post
Star 02.03.2012, 21:12   #2
GALA
Kao kod kuće
 
GALA's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.06.2007
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 828
Downloads: 10250
Uploads: 21
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 50 puta u 42 Postova
Instrumenti: Pa5x,M3
Interesi: Studio
GALA befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
GALA pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

pozdrav ja cu ti ovako laicki amaterski obajsnit....pa80 sam imao pa1x je upravo ispred mene..Pa1x je nadogradjeni Pa80,ne bas doslovno ali skoro...Da je bolji od pa80 je i to dosta,bolji je po tome sto ima dosta vise zvukova pa cak i noviji e sad o tebi ovisi koliko iskoristivi...tonski je bolji, bolji su zvukovi...Ram memorije ima 32mb pa sad ako tocno znas sta hoces i kako moglo bi biti dovoljno,naravno nije dovoljno nama 2 gb al iskoristit to na naj bolji nacin..da se moze nadogradit to sam cuo i ja al cim se dotakne tog pitanja kako i sta odma svi nestanu bez traga....vokalist je klasican kao i na svim sintovima...Sint je jako kvalitetne izrade cvrst materijal i koliko znam ne kvarise pricam o PRO modelu al vrijedi i za mali od 5 oktava...moze se nadogradit mp3 board ako ga vec nemas,vidi to je jedna vrlo simpa stvarcica sad dali je potrebana ili ne,ovisi od tebe..evo ja cu ti rec neki primjer Mp3 borad dobro dodje kod skidanja pjesama sve ti je pri ruci pustis pjesmu zaustavis vrati nazad jednostavno je ispred tebe,mozes pjesme pustit pod pauzom znas i sam treba nosit laptop treba ga smjestit negdje ustekat ga u struju za nedaj boze ima svata pa sad vidi dal je neophodan,cak sam i dosta novaca zaradio na mp3 board skoro vise nego na svirci,jednosatvno sam snimao matrice kao Fazon Live svirka sviram i snimam se i evo matrice Live...eto nadam se da sam ti ikao pomogo al pricekaj jos ce se neko javit da ti tocnije objasni pozzz..
Dodato:
pozdrav ja cu ti ovako laicki amaterski obajsnit....pa80 sam imao pa1x je upravo ispred mene..Pa1x je nadogradjeni Pa80,ne bas doslovno ali skoro...Da je bolji od pa80 je i to dosta,bolji je po tome sto ima dosta vise zvukova pa cak i noviji e sad o tebi ovisi koliko iskoristivi...tonski je bolji, bolji su zvukovi...Ram memorije ima 32mb pa sad ako tocno znas sta hoces i kako moglo bi biti dovoljno,naravno nije dovoljno nama 2 gb al iskoristit to na naj bolji nacin..da se moze nadogradit to sam cuo i ja al cim se dotakne tog pitanja kako i sta odma svi nestanu bez traga....vokalist je klasican kao i na svim sintovima...Sint je jako kvalitetne izrade cvrst materijal i koliko znam ne kvarise pricam o PRO modelu al vrijedi i za mali od 5 oktava...moze se nadogradit mp3 board ako ga vec nemas,vidi to je jedna vrlo simpa stvarcica sad dali je potrebana ili ne,ovisi od tebe..evo ja cu ti rec neki primjer Mp3 borad dobro dodje kod skidanja pjesama sve ti je pri ruci pustis pjesmu zaustavis vrati nazad jednostavno je ispred tebe,mozes pjesme pustit pod pauzom znas i sam treba nosit laptop treba ga smjestit negdje ustekat ga u struju za nedaj boze ima svata pa sad vidi dal je neophodan,cak sam i dosta novaca zaradio na mp3 board skoro vise nego na svirci,jednosatvno sam snimao matrice kao Fazon Live svirka sviram i snimam se i evo matrice Live...eto nadam se da sam ti ikao pomogo al pricekaj jos ce se neko javit da ti tocnije objasni pozzz.. i da nadodam ja se nebi dvoumio moja je preporuka ipak pa1x, bolji je on, dalje i vrijedi dat i 400 eura vise pa kupit pa1x...
Dodato:
-------------------pa sta je ovo poduplalo se---------------------
__________________
Panonica Band
Panonica Studio

Promijenjeno od GALA (02.03.2012 u 21:21 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
GALA je offline   Reply With Quote