Tema: Pa80 i Pa1x
Videti jedan post
Star 02.03.2012, 23:00   #4
nikadvisekorg
AJ LAV KORG
 
nikadvisekorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 41
Postovi: 1.344
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 288
Zahvalili mu 179 puta u 165 Postova
Instrumenti: korg pa3x
nikadvisekorg ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pa teže i dublje ali se lako radi oplićivanje na pa1xpro...... razlika ne postoji u funkcionalnosti...... pa1xpro je jeftiniji jer se zbog veličine teže prodaje. Naravno govorim o istom stanju, opremi i očuvanosti...... da se ne bi sad javili naučnici koji će da upoređuju neki krš od pa1x i perfektan pa1xpro i da govore kako je ovaj skuplji.

Oznaka pro je zbog 6.5 oktava i zato što nema zvučnike, a postoji elite verzija i to je isto pa1xpro, samo što se fabrički isporučivala sa mp3 boardom, i cd rezačem. Nikakve druge razlike nema između njega i običnog pa1xpro.

A što se tiče dirki, možda će ti biti malo teže dok se navikneš na njih, ali su odlične kad se uradi spuštanje..... potraži temu na forumu spuštanje dirki na pa2xpro. Potpuno je isto.


Citat:
Originalno postovano od GALA Pokaži Post
Ram memorije ima 32mb pa sad ako tocno znas sta hoces i kako moglo bi biti dovoljno,naravno nije dovoljno nama 2 gb al iskoristit to na naj bolji nacin..da se moze nadogradit to sam cuo i ja al cim se dotakne tog pitanja kako i sta odma svi nestanu bez traga....

Da te ispravim kolega, nije tačno da svi nestanu, javi mi se na pm daću ti broj od čoveka koji radi proširenje uzima 230 evra za to, jer je u pitanju hardverska intervencija... i ja sam imao jedan takav primerak..... poenta je da bi svi htela da prošire al da ne daju ni dinara... i veruju u razne priče da može određena vrsta memorija da se pogodi da pa1 prepozna..... i ja sam sve živo probao dok mi nije ovaj lik odradio na pa1x.

Promijenjeno od nikadvisekorg (02.03.2012 u 23:04 sati)
nikadvisekorg je offline   Reply With Quote