Videti jedan post
Star 07.11.2005, 17:31   #9
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2737
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

posto ja ne sviram nije mi bitno gde se koji ritam nalazi za kucnu upotrebu imam uvek vremena da ga pronadjem ali racunajuci na to da su svi ritmovi na korgu promenljivi da preko fabrickog upises neki svoj to nebi trebalo da bude problem prizivanje ritma iz prvog nivoja samo preko fabrickog napises svoj i sredjena stvar a za sredjivanje HD diska ti je najlakse evo danas sam kupio portable HD drive kuciste u koje stavis disk od korga i preko USB ga vezes na komp za 20 minuta sam prebacio sve midi fajlove 10000 sve setove ivratio disk natrag u sint sto se tice cjene pristupacnija je nego usb interfejs 25 euro a sad kad zelis da opet nesto usnimis na disk to je uglavnom 1 ili 2 MB to ubacis sa diskete a nakon godinu dana izvadis disk napravis na kompjuteru bekap diska sa programom koji dobijas sa ovim drajvom i ponovo nasnimis sve ponovo postoji ipak i jeftinija solucijaa to je adapter za disk koji vezes na IDE port na kompu a taj kosta 3 eura ali jih je ovde kod mene u prodavnici nestalo izvinjavam se sto sam malo razvezao pricu ali mislim da sam barem malo pomogao pozdrav fico
fico je offline   Reply With Quote