Videti jedan post
Star 18.11.2013, 00:51   #22
kingkorgmax
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 18.08.2011
Postovi: 14
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 3 puta u 2 Postova
kingkorgmax befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Da Tranzit, ali masis temu, ne radi se o performansama! Radi se o izradi instrumenta po svojoj meri, svom dizajnu! Ne radi se da ce iko ikada pobediti Korg ili ostale firme...

Znas li koliko je napravljeno custom LesPaula, Stratocastera... Pa svako je mogao otici i kupiti Strat u radnji, a sta je sa ovima koji su svoj instrument prilagodili sebi?

Jel Orange County Choppers treba da zatvore radnju jer Harley Davidsona mogu kupiti u radnji?

Primetio sam samo da je gomila klavijaturista pocela da budzi svoje stalke kad su videli Marka iz Folk House-a da je napravio ono cudo. Sto kad su Spider-a mogli da kupe u radnji?

Ovde se o tome radi, a ne da ja prodajem nesto ili da hocu da pobedim Korg, Roland, Yamahu.

I dalje ne kapiram da zasto mislis da je OpenLabs prevazidjen, ali ok ne radi se o tome ovde, to je tvoj stav.
Dodato:
Imam ortaka koji je uz moju pomoc napravio modul koji pusta samo jedan Vst, samo jedan preset - Trillian Finger Bass.

Ne postoji ni jedan nacin na svetu da se dobije algoritam iz tog Vst-a da sempl tako proradi na bilo cemu, a on je hteo samo to i nista vise!

Iskoristili smo Asio4All i laptop sa polomlenim displejom od 50e prepakovali u modul i covek svira sa tim i dan danas, a to ni jedna ziva klavijatura nije mogla da mu pruzi, e ovde se radi o tome!

Promijenjeno od kingkorgmax (18.11.2013 u 01:05 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
kingkorgmax je offline   Reply With Quote