Videti jedan post
Star 25.09.2012, 16:14   #30
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ako sam dobro razumio, na kraju je označena truba, a čuje se zvuk harmonike. Vjerojatno je do same koncepcije i organizacije klavijature. Morat ćeš se naviknuti na Yamahin način funkcioniranja.
Kad smo već kod Yamahinog koncepta, on je vrlo zanimljiv.

MUSIC FINDER mi "nije nešto", nekako je ograničen samo na pohranu Stylova i njihovim vezanjem uz neke kategorije poput Tempa, Beat-a, Preteraživanje u njemu je izvrsno ali kome to treba kad je "gužva na bini".....

Međutim, kombinacija OTS-a + tri zvuka na UPPER-u + REGISTRACIJE, daju takve mogućnosti da uopće ne vidim potrebu pojedinačnog biranja zvuka iz VOICE sekcije. Osim naravno, za kućni rad kada trebaš direktno tražiti željeni zvuk.

Uz svaki Style imaš neovisne 4 postavke OTS (pod neovisne mislim da je isključen OTS LINK), a pod svakim OTS možeš birati neki od tri različita sounda na UPPER-u. To znači da pozivanjem jednog Styla imaš na rapolaganju 12 različitih zvukova. Ako se ovo kombinira sa Registracijama koje imaju mogućnost pozivanja pojedinih segmenata (samo SOUND ili STYLE, VOCALIST ....) i tome pribrojimo globalnu funkciju FREEZE onda je jasno da je mogućnosti bezbroj.
Na svircu je da od ovoga napravi vlastitu koncepciju i posloži sve kockice kod kuće. Preostaje samo da na gaži od njih složi lijepi mozaik u kojemu će uživati i on, i publika.

(al' me puklo neko pjesničko raspoloženje )
casper je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio casper za ovaj koristan post:
djlabomi (17.10.2012)