Videti jedan post
Star 23.06.2018, 10:49   #17
Zlatek
Ovaj baš voli da kuca
 
Zlatek's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.07.2008
Mjesto: Ljubljana,Varaždin, tu i tamo,posvud pomalo
Postovi: 404
Downloads: 76
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 52 puta u 46 Postova
Instrumenti: Wersi Ikarus X1, Roland Fantom G6 , CME UF50
Zlatek befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Laptop?

Kao i obično opet nema konkretnog odgovora, a zapravo konkretan odgovor je nemoguč.Sve su to subjektivna mišljenja, ovo ili ono!Govoreči iz vlastitog iskustva (ipak ga imam nešto malo) stvar je u tome gdje češ i kako koristiti navedeni laptop?!Naravno i za šta?Do sada sam promijenio bar desetak laptopa i moram reči da ni sa jednim nije bilo nekih problema-naravno ako se ga optimalno koristi!Komp koristim kao stroj-uvijek imam eksterni monitor i tipkovnicu-radi toga jer nisam nikada na jednoj lokaciji!Ukoliko si možeš priuštiti da komp koristiš samo na jednoj lokaciji bolja odluka je kanta-radi toga jer se lakše nadogradi ali ako se moraš seliti s lokacije na lokaciju tada laptop.Zavisi opet od tvoje potrebe treba li laptop imati i zasebnu grafiku (btw. moji laptopi, a uvijek kupujem dva ista radi posla -mnogo se radi sa AutoCAD programom uvijek imaju i zasebnu grafičku karticu) i treba gledati na procesor.Danas se sve više koristi SSD ,a i to je stvar potrebe-ako trebaš pohranu večeg kapaciteta uzmeš vanjski hadr koji je relativno jeftin i riješio si stvar!Za tvoj badget od 1000€ se dobije vrlo dobar laptop bez obzira na marku!I na kraju nisam ti odgovorio sa nekom konkretnom firmom, ali kao što sam rekao i prije taj odgovor je i onako nemoguč! Pozdrav u nadi da sam ti bar malo pomogao!
__________________
Bilježim se sa štovanjem!
Zlatek je offline   Reply With Quote