Videti jedan post
Star 03.06.2017, 19:17   #163
DraganV
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 23.04.2017
Postovi: 91
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 67
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
DraganV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
Svašta nešta njemu pišu u toj knjizi.
Kako nema GM kad je cjelokupan maping soundova u GM-u. Al dobro, pustimo to što je nacrtano na plotu da ne nabodemo tresku u jezik.
Mnogo dobro recheno

Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
...da li ti uopće možeš povući tvornički ritam u USER?
Eeeeee kad bi moglo

To su valjda predvideli za verziju 10, na dugorochnom planu, ovo nashe je josh uvek verzija 0,01

Nista Brate ja ne mogu DA POVUCEM... Niti da radim na njemu, sem nekih par finalnih stvari, ali da se dodje do tamo.....
Ustvari, MI smo i dosli do tamo, samo sto sada izlaze nove zezancije!

Do sada sam radio jedan style cisto za probu, po onu njihovu shemu i na kraju Pootute mi kaze - ne moze, zelena Y gde je radjeno, crvena N za ostale delove (Intro B, Main 3 i 4, Fill In CC i DD, End B)!!!

Ali ajd, mozda je zato sto sam sekao, pomerao markere, preimenovao iste, ali opet - to je radjeno po primeru iz Pootutea!!!
Ima jos jedan primer, koji pokazuje standardnu semu za jace klavijature sa svim ovim delovima...
A zasto je onda postavljen i ovaj primer za slabije klavijature, kada ga Pootute ne ucitava?!!!

Moracu izgleda da sednem sve iz pocetka, na cistu shemu, bar bubnjevi, bas i ritam, cisto da vidimo - da li ce onda DA GA PRIMI

Znaci - nama sanse da se vidi fabricki ritam, jedino ako ima neka caka da na kompu otvori klavijaturin softver, OS, pa da izvucemo nesto!
Za Yamahu citam ima sve zivo, kada bi postojao neki UNIVERZALNI programcic da radi ovo, dobro bi bilo, ali chika iz Kurza rekao - nema drajvera, vozi na Windows

Promijenjeno od DraganV (03.06.2017 u 19:20 sati)
DraganV je offline   Reply With Quote