Videti jedan post
Star 05.10.2007, 13:14   #9
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 46
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od matenica Pokaži Post
Jel moze neko da mi kaze dal postoji program koji moze sa audio trake izdvojiti pevanje a da ostane samo instrumenti. To mu dodze kao audio matrica. Znaci izdvoiti pevanje trgnuti glas a da ostane melodija od instrumente. Hvala unapred Ako moze da mi pomogne neko Veoma cu biti zahvalan.
moze vrlo lako !!!
uzmes dobar aranzer ili skupis nekoliko dobrih muzicara koji znaju sta rade odsviras to sto ti treba ali NEMOJTE PEVATI NI SLUCAJNO jer ce to pokvariti ceo projekat pa cete morati od pocetka. Moj savet da se nebiste zajebali nemojte cak ni mikrofone ukljucivati. Sve to lepo snimite u nekom studiju i eto ti "audio matrica"
p.s.
jos jednom da ponovim NEMOJTE PEVATI NI SLUCAJNO!!!



Sta ce nekome ko zna da svira da skida vokale sa audio fajlova osim ako nezna da svira
A opet je bolja varijanta da nauci i da se malo pomuci ja iskreno mislim da to moze svako ko ima dovoljno volje, zelje i IQ prosecnog hommo sapiensa

Promijenjeno od tesla (05.10.2007 u 13:16 sati)
tesla je offline   Reply With Quote