Videti jedan post
Star 22.07.2018, 11:29   #2
hadzidinic
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 17.12.2009
Mjesto: Nis
Postovi: 231
Downloads: 1492
Uploads: 2
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 26 puta u 26 Postova
Instrumenti: Roland VA76/Roland Fantom S
hadzidinic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Posto sam i ja u velikoj dilemi, mada naginjem prema hk linear, jos uvek ne znam koju da izaberem, ali evo informacije koja ti je mozda bitna sto se tice komponenata unutar hk linear. Posto za hk ne pise u specs ko pravi komponente, kontaktirao sam njihov tim. Evo odgovora:
They are custom made by Sica, talking about the 12" Speaker and the 1" comes from Celestion, which is also custom-built. So they are not available on as such, because they adapted existing models to our needs. Best regards, HK Audio Online Team
Eto, mozda ce nekome znaciti, mene je interesovalo jer mi nije bilo tog podatka u specifikaciji, pa me bilo strah da unutra nije neka no name kinezija. U dsr znamo da je unutra sve eminence. E sad, gledajuci cenu jedne i druge, isti spl koje daju i jedna i druga, i kvalitet zvuka koji je tu negde (mada na nekim forumima vidim da neki korisnici i jedne i druge daju prednost HK) 112fa mozda moze biti bolji izbor, s obzirom na cenu, koja je za nekih 200e manja u odnosu na dsr.
Dodato:
I da, hk se proizvodi i sklapa u Nemackoj, a dsr u Kini. Eto, mozda je to nekome bitno, meni licno nije, verujem da su i dsr i linear kvalitetni proizvodi, van konkurencije u tom cenovnom rangu.

Promijenjeno od hadzidinic (22.07.2018 u 11:33 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
hadzidinic je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio hadzidinic za ovaj koristan post:
GALA (22.07.2018)