Videti jedan post
Star 11.05.2013, 02:49   #22
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od makso68 Pokaži Post
Neso,moj post nije navijački nastrojen.Znaš i sam da trenutno imam GW 8,a da mi je velika ljubav Yamaha Tyros 3......
Daj Bože da je to Roland BK 9,kojeg si Ti u jednom postu nazvao najboljim aranžerom na svijetu,a to me je i ponukalo na moj prethodni post..Pozdrav i svako dobro!
Potpuno te razumem Makso.Znam ja da ti nisi zlonameran covek.

Jesam ja to napisao u jednom postu .Ponelo me je to sto sam se na prvi dodir odusevio tonom BK-9,kada sam rekao da mislim da je najbolji aranzer na svetu mislio sam na celokupan izvanredan ton aranzerskog dela i to bez ikakvog editovanja.A zamisli kad se tek poradi na tonu i efektima kojih ima u izobilju.E sad da su dodali sempler(a mogli su)onda bi verovatno bio jos bolji kvalitet tog aranzera.Sami setovi bubnjeva su odradjeni vrhunski itd itd.Naravno imam ja zamerki na neke stvari koje po meni nisu odradili i naravno cenom nisam zadovoljan,za mene je to preskupa klavijatura.

Naravno svako ima pravo na svoje misljenje tako da tim postom nisam zeleo nikoga da omalovazim niti da forsiram BK-9 niti da uticem na necije misljenje.

Svako ima svoju glavu i neka je upotrebljava shodno svojim razmisljanjima.

Svako dobro i izvinjavam se sto sam skrenuo sa teme.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote