Videti jedan post
Star 19.04.2016, 00:06   #19
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Ja ga koristim 2 godine, i nisam imao nikad problema s njim oko bugova, zamrzavanja i slicno, citam po stranim forumima da se cesto desava ljudima da im output signal opada vise puta u toku svirke, i slicno, ja takva iskustva nisam imao, ali problem sa.strujom definitivno postoji, naslucivao sam ranije, a sad za vikend.sam.se.konacno uverio, kao sto rekoh, kad smo promenili izvor napajanja, kao da sam progledao u momentu...signal ne opada, jednostavno zvuk je najjednostavnije prstav, basa ima, ali je nekako nedefinisan, ne umem to da opisem, i cim smo promenili steker za struju sve je isplivalo milina, narocito se culo u prvom delu svirke kako gitaristi zvoni gitara, a vokali su tako prstali na slovo "S" kao da sam im odvrnuo visoke do maximuma...cim smo promenili napajanje sve je.doslo na svoje.mesto...definitivno je do struje, e sad da li nesto zeza u mixeru kod njegovog napajanja ili je struja toliko bila losa jbm li ga, ali jedno je sigurno - struja nas.je dobro oprlila to vece, tako da je.sigurno da je.struja bila losa, a koliko to sad.u stvari treba da.utice.na.zvuk mixera, jbm li ga iskreno...pricam s ljudima, citam po forumima, neki imaju slicna iskustva, neki nemaju problema, jbm li ga...ako ga odnesem kod mustanga, kako coveku da.manifestujem kvar kad sve.radi , i ako je dobra.struja , on nece.nista primetiti da lose.funkcionise, jbm li ga, nisam pametan...mozda da promenim mixer?

Poslato sa G7-L01 uz pomoć Tapatoka

Promijenjeno od Milan$ (19.04.2016 u 00:10 sati)
Milan$ je offline   Reply With Quote