Tema: vArranger2
Videti jedan post
Star 15.06.2015, 21:30   #55
pekilik
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 17.09.2012
Mjesto: Vrnjacka banja
Postovi: 309
Downloads: 76
Uploads: 3
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 46 puta u 41 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x 61,Novation Sl 61 Mk3, Roland E 96, vArranger2 i mnogo VST-ova.
pekilik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Stoji sve to sto kazes, sto se mene tice neka radi koliko radi, ja nisam emotivno vezan ni za jedan instrument pa bio sutra hardware ili software meni je svejedno, i jednom solidnom hardware aranzeru se moze dodati adekvatna Pc konfiguracija sa touch screen-om i tako se njegove mogucnosti poprilicno prosiriti kako sto se tice sounda tako i funkcija, mislim da sto se konkretno vArrangera tice i nije bio cilj da se ugrozi velika korporacija poput yamahe ili rolanda, niti se oni nesto potresaju zbog takvih software-a njih ce njihovo ime prodavati jos dugo dugo za prilicno veliki novac, vA2 je koliko sam razumeo nastao prilicno slucajno da bi radio sa Ketronovim modulom SD2, ali se kasnije razvio u jako kvalitetan i stabilan software koji se vrlo lako povezuje sa bilo kakavim izvorom instrumenata bilo da se radi o VST-ima ili hardware modulima i instrumentima pa se mogu i kombinovati istovremeno, Dan je po mom misljenju poprilicno i zaradio od prodaje ovog software-a u prilog tome govori prilicno veliki broj korisnika istog, tako da je i sam prilicno zainteresovan za dalji razvoj, a mozda se i sam potrudim da u nekom buducem vremenu kreriram slican software posto u porodici trenutno skolujemo jednog prilicno perspektivnog programera tako da se mozda pojavi software koji ce konacno biti u potpunosti prilagodjen ovom nasem balkanskom podruciju za koji veliki obicno nemaju bas mnogo sluha....
pekilik je offline   Reply With Quote