Videti jedan post
Star 20.02.2018, 18:45   #38
SaleSynth
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 13.02.2018
Postovi: 29
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
SaleSynth ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Postovani kolega Romario,evo pokusacu da mu objasnim.
Prvi korak:uzeti tehnicku specifikaciju Rolanda EA7 i specifikaciju Yamahe Genos i pazljivo procitas i uporedis.
Drugi korak:odes u prodavnicu klavijatura,uzmes dupli stalak ukljucis obe klavijature i uporedis zvuk,kvalitet izrade....
Medjutim oba koraka propadaju ako dva drugara dodju na tezgu,jedan sa EA7 drugi sa Genos,popiju par rakija,pa ubace isti 'super najbolji' set,popiju jos par rakija,pa sa starim kineskim pravljenim kablom ubodu u PM 1 sa dva 'motana' zvucnika,malo zameze,pa popiju po koje pivo,e onda udri u svirku i polemiku koji bolje izbacuje 'super najbolji' set.....☺☺☺
Dodato:
Salu na stranu.Genos je verovatno najbolja klavijatura trenutno,ko ima para da je kupi,tehnickog znanja da je maksimalno iskoristi i muzickog znanja da to pretoci u dobru muziku,to je to.
EA7 je trenutno najbolji aranzer u klasi do 1500€,bar za moj ukus,zato ga i sviram.
Sto se tice foruma jos jednom kazem da nisam imao nameru da pokrecem besmislenu polemiku ili daleko bilo nekoga uvredim.
Sto se tice postova,zaista ih ne sakupljam,i zaista me ne zanima download sekcija ovog ili bilo kog slicnog sajta,tako da administrator ovog foruma moze da mi stavi trajnu zabranu download sekciji,bez obzira na broj postova.
Dodato:
Srdacan pozdrav kolegama,Romariu,Casperu i G800,nadam se da cemo se nekada upoznati,pa uz rakijicu i mezicu popricamo.☺☺☺

Promijenjeno od SaleSynth (20.02.2018 u 19:01 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
SaleSynth je offline