Videti jedan post
Star 02.12.2013, 09:57   #13
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Presonus 1818VSL je osmisljen za profesionalnu upotrebu, te su mu implementirali visoko kvalitetna XMAX solid-state mikrofonska predpojacala, ADAT interface, Digital SPDIF, Synchro interface, kao i metar analognih izlaza i to sve u studijskom standardu, sto je odmah znak da se radi o najozbiljnijem uredjaju iz prve lige, pa tako se i ponasaj prema njemu. Da bi on pruzio sve to sto moze, treba ispuniti bar minimalne uslove. Kada to sve sredis, bice ti jasno o cemu sam ovdje pisao. Jedno mogu da ti garantujem, u desetinama Trans Audio sistema prilicno razlicitih konfiguracija (po zeljama musterija) 1818VSL kao i ostali Presonusovi Audio Interfacei, nikada nisu pravili, bilo kakve probleme i to na najmanjim mogucim latencama i pod najvecim mogucim opterecenjem. Siguran sam da nece ni kod tebe, ma kakva da je hardware konfiguracija. Jedino sto moze da bude problematicno je operativni sistem, ukoliko bar povrsno, nije pripremljen za audio rad.

Probaj, kao prvo, sa slijedecom postavkom jer sam siguran da je po defaultu, po instalaciji, Presonus otisao na 96kHz sto je previse za tvoju hardware konfiguraciju.


Promijenjeno od tranzit (02.12.2013 u 10:02 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote