Videti jedan post
Star 04.04.2009, 17:41   #4
Zlatek
Ovaj baš voli da kuca
 
Zlatek's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.07.2008
Mjesto: Ljubljana,Varaždin, tu i tamo,posvud pomalo
Postovi: 404
Downloads: 76
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 52 puta u 46 Postova
Instrumenti: Wersi Ikarus X1, Roland Fantom G6 , CME UF50
Zlatek befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pretpostavljam da se radi o modelu DigiTech VHM 5, a ne MVH 5(za toga nisam čuo).To je malo stariji model, ali se još uvijek može dobro upotrijebiti ako znaš šta radiš-kao uostalom i sve druge sprave.Nikakva korist od toga da nabaviš najnoviju spravu i onda neznaš šta s njom da počneš.Ja sam ga koristio preko deset godina i uvijek je dobro radio posao-sada koristim vocalist u E-80 ali to je opet več neka druga priča.VHM 5 ima u sebi 128 več gotovih programa u ROM memoriji i još 128 mjesta u RAM memoriji za pohraniti ono šta sam napraviš.Najbolje ti je da preslušaš ono šta je več gotovo i onda ono šta ti se dopada jednostavno kopiraš na prazna mjesta.Možeš ih eventualno malo doraditi i stvar će raditi.Isto tako možeš i sam napraviti sve programe koje trebaš.Uđi u funkciju edit nekog več gotovog preseta pa onda tamo malo pregledaj kako su postavljeni vokali tako da možeš sam napraviti sve šta treba.Na osnovni vokal je moguče postaviti do četiri prateča vokala, dodijeliti im mjesta u panorami-odmaknuti lijevo i desno od centra, odrediti volumene, dodati efekte...
__________________
Bilježim se sa štovanjem!
Zlatek je offline   Reply With Quote