Videti jedan post
Star 02.11.2008, 19:38   #28
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

###Almir nikad nije video ni jednoga ni drugoga zna odmah da je Korg bolji i da je Motif kompleksan###

Nedime mora da si dobio menstruaciju...U AudioPro (vlasnik Artista) sam isprobo i Motif ES i XS...meni je na Yamahinim Workstationima vrlo komplikovano editovanje nasuprom Korga koji je prost ko pasulj.Fantom G6 sam isprobo u Bofex-u (BingBang gdje je kolega Hajro kupio PA500 i ja PA2X),i ni taj mi se nije svidio nimalo jel je i on kompleksan...Meni pare nikad ne igraju ulogu kad gledam na kvalitet i sound ali zašto da kupujem sinth kojeg neću moći srediti za par mjeseci a imam tezge?Meni ne treba sinth na kojem ću muke da mučim dok se naučim na rad s njim tako kao i ti,već treba mi da ga skontam za sedmicu dana i do vikenda da ga upucam bar za osnovne potrebe...Šta će čovjek kad kupi Motif ili G6 a nema materiala ili ne zna da radi s njim?Milančetu svaka čast,momak je stručnjak za Rolande kao i pojedini članovi al ja poslije više od 10 godina rada sa Korgovima da se sad učim na drugu platformu-hvala ljepa...A i samo Sound Korga mi je ušo u dušu i po onome što sam čuo kod konkurencije još uvjek je za mene favorit...Stvar ukusa i rada...A da ne govorim šta si mi pre par dana reko na MSN---Da ima Korg najmoćnije Workstatione,pa sad tvrdiš drugačije...Ti variraš ko stari kantar ili vaga-svoj stav mjenjaš iz dana u dan...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...

Promijenjeno od Alix (02.11.2008 u 19:40 sati)
Alix je offline