Videti jedan post
Star 19.03.2013, 00:46   #5
markomuzicar
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 15.02.2009
Mjesto: Wien, Austria
Godina: 42
Postovi: 51
Downloads: 365
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg PA3X
markomuzicar befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
markomuzicar pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Zavrsna obrada klavijature je totalno nekvalitetno odradjena, uzevsi u obzir da je ovo profi sprava, predvidjena za nosenje na svirke i aktivno koriscenje. Sobnim muzicarima nece nikad da se izlize nista na njoj, ali evo pre mesec dana ja sam prodao svoj prvi Pa3X upravo zbog toga i opet kupio nov, koji sam zastitio maksimalno od habanja raznim folijama.
Prvi koji sam koristio zadnje dve godine aktivno, i to sta znaci aktivno meni, svaki vikend, nekad i nedelja, a nekad i cetvrtak, sto bi znacilo tri dana nedeljno u proseku, plus kuci sredjivanje neprestano, se ofucao totalno. Natpisi start stop, exit, fill in, i jos par najcesce koriscenih se nisu videli vise, posle nepunih godinu dana, fleke od prstiju nisu htele da se skinu sa tamnih metalnih povrsina, kao da lucim kiselinu...
I onda sam totalno pukao, jer sam platio debelo, a dobio kvalitet kucista Made in China, i nisam mogao da ga gledam vise, pa sam ga prodao i kupio nov. Eto i mog iskustva. Lepse mi izgledao pa 800 posle 5 godina nego ovaj posle godinu dana.
markomuzicar je offline   Reply With Quote