Videti jedan post
Star 26.05.2013, 21:46   #9
djorosaur
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 01.04.2009
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 30
Downloads: 840
Uploads: 10
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Korg Pa3x 76, M3 xpanded, X5D
djorosaur befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od No.1 Pokaži Post
Moj pa3x imam ga oko 2 godine radim aktivno svaki vikend
pa da pitam dali i kod vas je isto?
Slova su pocele sve da se brisu pogotovo oko slideri gde cuvam ruku
var 1 ..fillove i slicno...sudeci da je metal isto ko 2x ovaj se pokazao kao losiji kvalitet...2x nije bilo nikakvioh problema 4 god.
Ovaj ostavlja i trag prstiju na crnom metalu gde cesce hvatas

retko ga cistim i to ne koristim neka hemiska sredstava samo malo vlazna krpa i sl.
No.1, sad si me bas uplasio, u smislu da razmisljam da Pa3x nekako zastitim ...nekom tankom, providnom folijom...najlonom...mislim na ta mesta koja se najcesce koriste kao sto su Volume i Balance slideri i naravno tasteri pocevsi od INTRO1 pa sve do ENDING-a! Stvarno mi je to ruzno izgledalo i na Pa800...izbledelo..a ja sam bas jedan od onih koji su pazili na klavijaturu i na nacin koriscenja, i zbog sebe i zbog onog dana kad je doslo vreme da je prodam. E sad na Pa2x nisam imao taj problem jer je bela i stvarno je ta boja najbolja da se ne vide tragovi koriscenja. Po meni, tasteri na Pa3x su daleko najkvalitetnije uradjeni...sudim po osecaju kad ih pritisnes! Ne znam da li su isto kao na Pa2x (moracu da proverim, ali nadam se da nisu, posto su me te lampice sto su mi 2 puta pocrkavale na Pa2x uzasno nervirale)!
djorosaur je offline   Reply With Quote