Videti jedan post
Star 31.05.2008, 09:33   #26
Igorčina
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 01.04.2008
Mjesto: Nekad Priština, sada Aranđelovac
Godina: 47
Postovi: 148
Downloads: 1051
Uploads: 12
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Guerrini superior 2, Korg Pa2xpro
Interesi: Pecanje
Igorčina befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Igorčina pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Sve moje kolege (ne klavijaturiste) koji rade samnom tvrde da im od svih klavijatura-aranžera najbolje zvuči G-1000, jesam ga imao 7 godina i bio mi je vrh, radio sam ga polako, na kraju sam ga spakovao tako da sve radi full!!! Nisam morao ni jedan potenciometar na njemu ili na mixeru da čačkam jer kako namestim pre svirke to tako stoji, sve izjednačeno sve kompaktno, sve odvojeno na 4 kanala. Ma zvučao je vrh! Sad imam Pa1xpro,ne mogu da kažem da nisam zadovoljan, ali u glavi mi još uvek svira G-1000, pokušavam dok sviram da čujem to što hoću, ali....uvek je ali...i ali...i ali... i muka mi je od ali...i opet ali... i tako to! G-1000 je zaradio 50 pa1xpro, ako i ovaj tako bude pazario zakucaću ga na zid i odoh u penziju!!!
To je kao kad te ostavi devojka koju si godinama voleo...a ti sad imaš novu,lepšu,bolju...ali...opet ali, i ali...i samo ali..jbg. U novu si zaljubljen al' patiš za starom. E ,TO TI JE TO!!!
Mada nije sve tako crno!!! KORG je mnogo napredniji zadnjih par godina i to je činjenica!!!

Roland , Korg, Yamaha i ostale sile su mašinčine samo smo mi bolesnici koji imaju različita mišljenja, ukuse i predrasude!!!

Vreme je novac, odoh na tezgu!!!

Pozdrav za sve sa yu-midi, posebno za Marco7 i Gala!!!
Igorčina je offline   Reply With Quote