Videti jedan post
Star 13.12.2008, 16:53   #10
vladimir68
Ovaj baš voli da kuca
 
vladimir68's Avatar
 
Registrovan/a dana: 26.10.2008
Mjesto: vojvodina
Godina: 56
Postovi: 316
Downloads: 493
Uploads: 10
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 26 puta u 25 Postova
Instrumenti: nekoliko vrsta instrumenata
Interesi: muzika
vladimir68 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Oćeš savet družepopravi to što pre , lepo prodaj klavijaturu i uzmi nešto što radi pouzdano.JER:Što se tiče PA8OO,on kome radi,radi besprekorno a koga j.....e toga j......e.Kupljena u BG PA800 ganc nova,garancija,..........roka bez problema 2-3 meseca i onda počne da j.......Usred pesme(svirke) blokira se,distorzija boja,nema semplova.........Resetujem i za sat,dva radi ok posle ista priča.Muvam se po servisima učituju fabrički OS,rade šrafcigeri,.....i u servisu radi.Dođem kući upalim i ponovo j........,Popizdim ,prodam (uvalim je) i taj me zove nakon mesec dana dali mi se dešavalo ovo,ono,....i proda je i on trećem.Dalju sudbinu neznam a ja sam se lepo vratio na PA80 i TR.Posle se pročuje da je bilo skinuto nekoliko hiljada komada PA 800 sa proizvodnih traka jer su KORGOVCI ustanovili grešku (˝zaglave˝ se prilikom svirke,itd itd,kako koji....)što su i zvanično priznali na sajtu, i umesto da idu na reciklažu(to nepiše na sajtu) nađe se neko ko ih distribuira na istok, mi kupimo a posle te muvaju iz ovog u onaj servis.Inače dok je radila za mašinu kao takvu:no commment.Neznači da PA800 nevalja ali brate mnogo se naroda žali na njih.
__________________
zajeban je život muzičara

Promijenjeno od vladimir68 (13.12.2008 u 17:05 sati)
vladimir68 je offline   Reply With Quote