Videti jedan post
Star 16.12.2013, 21:36   #31
EmirTotic
Moderator
 
EmirTotic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.08.2008
Postovi: 933
Downloads: 1217
Uploads: 29
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 102 puta u 96 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 4, Korg TR61, itd...
EmirTotic ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
EmirTotic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

O Boze. Ne postoji mogucnost da ce dobro sredjen aranzer zvucati lose na losijem ozvucenju. Moze da zvuci manje dobro, ali lose nikako. Drugo, nemaju svi uslove da odu u studio i sempluju stvari vec biraju ono sto im se svidja iz drugih setova i programa a tu ima jako kvalitetnih stvari. Trece, ne ubacuju se vecinom stari semplovi ali necemo o tome, poenta je da kad recimo u pa3x sad ubacis sempl sa tritona, imas milion mogucnosti da poboljsas tu boju u samoj klavijaturi, dakle sempl izlazi daleko bolje samo kad neko zna sta hoce.

Vise mi je dosadilo da pricamo o tome ko je bolji izmedju korga i yamahe itd. Jednostavno se radi o navici. 15 godina sam svirao iskljucivo Yamahu, uzeo sam korga, tesko ide privikavanje na taj sistem rada, na neurednost u slaganju ritmova/boja itd. Ucitao sam dosta poznatih setova, isprobao i uzasna stvar je kad neko hvali pojedine poznate setove koji zvuce kao posudje Metalac. Ali sto se tice mogucnosti tu je klavijatura vanserijska. Bilo kako bilo, sve je to stvar ukusa, a o ukusima se ne raspravlja. Sto se mene licno tice, pokusacu da dobijem ono sto zelim na Pa3x, nisam bas daleko od toga, ali ukoliko ne uspem zamenicu ga za Tyros 4 u najmanju ruku.

@Tranzit Jasno je sto ne zele da promene to. Dosta funkcija na korgu je daleko ispred yamahinih mogucnosti ili bar pristupacnost u radu. Kada bi sredili i konvertere ubili bi konkurenciju na duze vreme.

Promijenjeno od EmirTotic (16.12.2013 u 21:39 sati)
EmirTotic je offline   Reply With Quote