Videti jedan post
Star 16.12.2013, 22:18   #32
korgpa600
Drugar foruma
 
korgpa600's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.12.2012
Postovi: 69
Downloads: 8
Uploads: 2
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Ketron sd5,korgpa600,hohner atlantic4,sx300,sb122,proel m1000
korgpa600 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od pa1x pro elite Pokaži Post
tu onda nije problem u korgu , nego u ozvucenju , korg ce u svim situacijama uvijek dati isti signal . poslije je sve u stimanju razglasa , odnosno razglas je ovdje glavna karika koja ce utjecat dali ce zvuk biti dobar ili los .

i jos nesto sto sam primjetio kod vecine je da svi u te tyrose i korgove vecinom trpaju semplove koji se vucaraju jos od prvih tritona . i kako onda ocekujete da cete dobiti dobar zvuk . ako je sempl los nece mu u ovom primjeru pa3x poboljsat kvalitetu, vec ce se desiti suprotno odnosno da ce taj los sempl jos vise biti losiji jer ce bolji da-konvertori otrkiti sve nedostatke .

primjetio sam da ih vecina stima klavijaturu na ozvucenju koje se nalazi u ne akusticnim salama i prostorijama i onda kukaju kako im u toj prostoriji zvuk extra a u drugim je los. Pravac studio i tamo stimat i sve efekte i panorame i sve sto ide u editing .

i nesto mi nije jasno kako netko moze od kombinacije powermate i dvije kutije taziti dobar zvuk . platis klavijaturu 3000e i ocekujes da ce na kutijama od 1000 e zvucat dobro .
Ketron i Yamaha zvuce dobro i na kutijama od 1000-2000 eura,sto bi sad trebali kupovati sisteme od 10000 eura da bi korg proradio...ne kužim..
korgpa600 je offline   Reply With Quote