Videti jedan post
Star 09.08.2018, 10:19   #40
Cegor5
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 15.12.2017
Postovi: 276
Downloads: 133
Uploads: 1
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 18 puta u 18 Postova
Instrumenti: Korg Pa3x 76, Korg Triton Extreme
Cegor5 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Musicville Pokaži Post
A šta si upoređivao od materijala? Jesu li isti semplovi, setovi itd... ?
Meni se neke user boje čuju maltene duplo jače od fabričkih...verovatno jer su komprimovane dosta...
Pardon. Ovo se događa samo na jednom setu. Znači taj set je sam po sebi tiši od ostalih setova za 50%. Da napomenem, upperi su otprilike na oko 100 pojačani (dakle nije u tome problem)

Uspio sam sa maxxaudio preko gaina pojačati sve skupa da zvuči glasnije, ali ne zvuče svi ritmovi dobro
Dodato:
Može neko pomoći. Jel postoji neka mogućnost da cijeli set nekako pojačam da zvuči glasnije? Naime izlazi mi dosta tiho. Ako mi je isključen Maxaudio, pretiho zvuči. Dok kad njega uključim, moram dosta toga pojačati da bih dobio realnu glasnoću, ali tad mi neki soundovi ne zvuče baš dobro.

Dakle kako mogu pojačati glasnoću seta, a da više ne pojačavam volume svake performanse ilu sounda, jer su oni već skoro do kraja pojačani? Ne koristim mixer osim onaj u klavijaturi, pa me zanima jel bih sa mixetom dobio glasiji sound. Pretpostavljam da ne bih ako je izlazni signal iz klavijature tih. Tako da ako ima još neka opcija da uklavijaturi nešto pojačam..

Promijenjeno od Cegor5 (14.08.2018 u 10:47 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Cegor5 je offline   Reply With Quote