Videti jedan post
Star 16.04.2009, 00:04   #12
st_n
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 16.01.2007
Mjesto: Mladenovac
Postovi: 17
Downloads: 408
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
st_n befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od opo Pokaži Post
ja imam xa i nista mu neznam,postavljao sam pitanja na forumu ali mi niko nije mogao dati objasnjenja i kazu mi da boje za njega moraju biti bas od xa ,njegove boje koje su unutra dosle su sto se mene tice bezzveze a volio bi kad bi mi neko mogao pojasniti gdje da nadjem boje za njega i kako da ih ubacim....
Mozes ubaciti kompletan set sa fantoma x6 jedino sto ima manje memorije za semplove u user-u cinimi se oko 7-8mb a x6 32mb ali zato imas karticu.Sto se tice boja mogu sve sa fantoma x6 i fantoma s

Citat:
Originalno postovano od grabovac037 Pokaži Post
Pozdrav Xa ti je serija posle fantoma s znaci malo skracena verzija od fantoma s,ali je svakako bolja od le i tr,licno mislim da mu je jedina mana menjanje farbi to je problem a dirke su po meni dosta bolje od tr
Izvini kolega grabovac037 nemoj se naci uvredjen ali xa je skracena verzija x6,7,8.Sto se tice menjanja farbi bas on jedini ima numericko biranje kao recimo kod korg-a i jos dosta kombinacija i igranja u lajeru sa onih 8 tastera ispod displeja nesto slicno kao kod rolanda xp30.Moj drugar je skoro kupio xa i koliko sam ja zakljucio mnogo je korisniji za zivu svirku od fantoma x6.
st_n je offline   Reply With Quote