Videti jedan post
Star 16.03.2017, 18:11   #1
amavrenski
Vredan član društva
 
amavrenski's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.05.2005
Mjesto: Srbija, Zrenjanin
Godina: 38
Postovi: 134
Downloads: 364
Uploads: 1
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: korg tr, korg pa2xpro
Interesi: muzika
amavrenski befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
amavrenski pošalji poruku preko Yahoo! messengera amavrenski pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Izbor satelia uz binove

Eeee ovako...
Naime pravio sam binove po nacrtu 4Pro8001 samo pasivne naravno, ali su identicnih dimezija. Imam 4 komada, u dva su RCF L18p300 a dva su B&C TBX100... koliko sam zakljucio to su 99% isti zvucnici. Sve je novo stavljeno.
Imam sad nedoumicu oko satelita, sta izabrati? U principu, sve mi je jedno da li je aktivna ili pasivna varijanta.
Ceo sistem ide preko mix-aktivna skretnica-snagas. Trenutno se uz to koristi EVZX5 4 komada, da li u kombinaciji bin-zx5 ili 2bin-1zx5 i dva kao ispomoc. Hteo bih da oslobodim bar jedan par ZX5 zbog rentiranja na drugoj strani, jer mi fali, pa bih umesto njih uzeo nesto za sistem.
Razmisljao sam o RCF HDL10A, ali nisam imao prilike da ga cujem nigde, ne znam da li bi jedan po strani mogao da se izbori sa 2xbin pa na njih HDL10A.. U pitanju je bendovska svirka, pretezno svadbe...
Ili ako imate neki drugi predlog, savet, sve je dobrodoslo... Moze i neka varijanta rucni rad, tj ja bih namestio samo da znam po cemu da se vodim, nije mi problem da sve to poslazem...
Hvala
amavrenski je offline   Reply With Quote