Videti jedan post
Star 23.03.2017, 10:29   #17
Belmo
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 06.10.2013
Postovi: 173
Downloads: 77
Uploads: 6
Rekao HVALA: 34
Zahvalili mu 60 puta u 57 Postova
Belmo ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Vidi @rolandx ja uvijek citam postove, ne znam sta se krije u tvojim mozda neka zivotna tajna, ili kriju neka razmisljanja koja ne mogu da dokucim...

Da li o mobitelima pricamo - u jednoj od tabela pise Apple, ja koliko znam Apple proizvodi i laptope i tablete, satove, i slicno, kao i Samsung pa zbog toga pitam.

Nemam pojma o kakvom poredjenju pricas, tvoje neke osobne statiskike i nisu mi nesto relevantne.Moji komentati su se odnosili na dvije slike koje si ti zalijepio odnosno tabele i koje takodjer ne mogu biti totalno relevantne.

Sto se tice se OS Based poredjenja mogu, jer je Android zastupljeniji, zasto to sam vec opisao u prethodnom postu.

Sto se tice ove druge tabele, ona totalno nije relevantna iz razloga iPhone spada u skupinu premium telefona, a svaki Samsung ili neki drugi brend nije premium telefon.Zato ti lijepo kazem nadji statistiku gdje se porede dva aktuelna PREMIUM telefona od brenda a ne sve prodaje zajedno.

Moji postovi su bazirani na cinjenicama, i ovaj post ti je pun cinjenica samo izgleda da ti ne zelis procitati sta ja pisem vec izvlacis stvari i quote-ujes iz konteksta.

I da ni meni se ne da vise piskarati ovdje u temi, ako zelis jos neku cinjenicu javi na PP.
__________________
Citat:
Originalno postovano od merhad Pokaži Post
pa C#m7 to je je akord CIS 7 (#) ovo je povisilica za pola vise...
Citat:
Originalno postovano od nikadvisekorg Pokaži Post
a ako hoće nešto od klavijatura nek se isprsi više da ne kupuje te leševe koji su korišćeni još kad se Aca Lukas učio da šmrče


Promijenjeno od Belmo (23.03.2017 u 10:34 sati)
Belmo je offline