Videti jedan post
Star 01.03.2016, 16:17   #31
igorm1974
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 20.12.2010
Postovi: 14
Downloads: 57
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
igorm1974 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Flash

vadexxfly.
Ja bih te pitao da li koristis Pa600 ili pricas na osnovu prepostavki ?Bilo bi dobro da onaj ko koristi Pa600 kaze tacno.Da li cita direktno sa fleske stajlove ili ne?Ovako samo stizu odgovori a ni jedan nije istinit,samo neke prepostavke....Znaci,moje je pitanje bilo: Da li Pa600 cita stajlove direktno sa fleske kao recimo Roland BK5,Bk7m,ne znam ima valjda jos takvih aranzera?
Ne radi se o nikakvom Direct HD ili direct FD kao kod pa50,60,80....Samo ucitavanje direktno sa fleske?
Dodato:
Kod pa50,60,80 postoji otkljucavanje fabrickih ritmova koji se posle mogu obrisati. Style protect sa stavi na OFF i to je to....Kod Pa600 neznam jer ga nemam...Nesto sam citao da ne mogu fabricki ritmovi da se brisu.Ako u podesavanjima postoji mogucnost otkljucavanja ritmova na OFF kao kod ovih modela onda je to dobro...Ako neko ima tacan info neka odgovori?

Dodato:
To sto ucitavs ritmove u user ili favorite je druga prica...Znaci,ne moze direktno da cita sa fleske neki STY !!! .Ko ce u sred svirke da ucitava i da sredjuje ritam,to je apsurd....Poenta je da vec sredjen stajl samo ucitas direktno sa USB-a i sviras kao kod Roland BK5 recimo itd jos neke koje to mogu....izgleda da to ne funkcionise na pa600...
Ako neko ima 100% tacnu informaciju naka je podeli sa nama?

Promijenjeno od neconix (02.03.2016 u 01:23 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
igorm1974 je offline   Reply With Quote