Videti jedan post
Star 25.04.2007, 16:53   #19
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Krešo,druže moj ja sam svoga prodo vjeruj mi sa 1GB karticom bila ako se sjećam Sony Memory StickDuo...Dakle ta opcija je stvarno povoljna za fajlaše ili one kojima je premalo jedan Foppy disk ali za koji će đavo tolika memorija jednom sviraču koji svira?...Ja nisam postavio ovaj post da bi nekoga zajebo,sam si vidio da stvar funkcionira,e sad zašto kod tebe ne radi više od 256Mb,e to ne znam :roll: ...No u svakom slučaju i to je mnogo isplatnije nego davati 300eur za ugradnju diska pa poslije ne možeš PA50 prodati ni za šta...Ja sam svoga 2 mjeseca prodavo i poslije ugradnje adaptera otišo jednom slovencu u Maribor...Doduše ionako PA80 ostaje PA80,i nijedna dogradnja ne može da ga nadmaši...Radije dati 1200eur za Pa80 nego plaćati preradu i šta ja znam kakve đavle...Aja,da napomenem Direct FD ne radi,to je istina-zašto,nemam pojma,valjda zbog toliko nabacanih stvari,ko će znati,al ja ga ionako nikad nisam koristio...Sve najbolje i Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline