Videti jedan post
Star 21.07.2010, 01:31   #23
Simke
Vredan član društva
 
Simke's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.12.2008
Mjesto: Usa
Postovi: 245
Downloads: 882
Uploads: 34
Rekao HVALA: 55
Zahvalili mu 387 puta u 275 Postova
Instrumenti: magpotIZ
Interesi: magpotIZ
Simke ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Simke pošalji poruku preko ICQ messengera Simke pošalji poruku preko AIM messengera Simke pošalji poruku preko MSN messengera Simke pošalji poruku preko Yahoo! messengera Simke pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Postovani kolega tranzit!!
Kao prvo nije lepo pisati tako grubo i i vredjati neciji instrument da su "kante i loncici",jer ma kakav god da ima instrument to je mozda necije"parce hleba"!!
Ovde imamo od par stotina pa do par hiljada evra vredne instumente,i biti toliko grub pa reci tako nesto je veoma velika hrabrost!Ako si hteo da ostavis kometar da ti se ne svidja kako radi klavijtura,to je sve moglo mnogo,mnogo blaze.
Ja bi licno voleo da kolega tranzit postavi neki demo(ali licno njegov),pa da onda malo komentarisemo i da napisem moj utisak da li valja i koliko!!Moje 25godisnje iskustvo mi to dozvoljava!
Uz svo postovanje nasem kolegi Sejoxu mozda ce i mene da sankcionise,ali sam ovo morao da napisem jer nije primerno,a nisam mogao da ostanem ravnodusan!
Ja sam ipak profesionalac i znam koliko je taj instument mukom zaradjem ma kakav bio!
@gagan
bass i kontra ti super ...ni nalik nije dx 11, yamaha(pogotovo vlasko kolce) ti je super i po meni mnogo dobro radi,mada kod "carapanskog kola" mi se cini da ti je kontra malo vise isturena napred u odnosu na sve ostalo...meni bar tako deluje na mojim zvucnicima,ali u globalu je odlicno odsvirano.Postavi jos neki snimak,pozz i sve najbolje!!
__________________
https://t.me/pump_upp
Simke je offline   Reply With Quote