Videti jedan post
Star 13.07.2018, 21:36   #17
flosarka
Vredan član društva
 
flosarka's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.11.2006
Postovi: 211
Downloads: 351
Uploads: 3
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 11 puta u 11 Postova
flosarka befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

E pa svaka ti čast prijatelju stvarno si care.Kako si pojasnio tako i jeste.Vidio sam ja te A,B,C ali ni na kraj pameti nije mi palo da tamo memorišem MSA.Bez tvog objašnjenja siguran sam da to nikad ne bih ni prokužio jer sam prešao sve upute koje sam gdje našao i stvarno u tome nigdje ništa ne stoji tako da sam več sumnjao da se to ne može uraditi mada mi izgledalo skoro nemoguča da kljava nema tu funkciju.
Sasvim se slažem da je to još i sada fantastična klaviatura i sve više sam zadovoljan sa njom.Stvarno si mi pomogao da ne mogu dovoljno zahvaliti ali svakako sam ti dužan po koje piče ako te put nanese u Sloveniju a nalazim se između Murske Sobote i Ljutomera pa mi poruči i javit ču ti adresu pa me posjeti.Po tvojoj zasluzi sad več sutra ide Korg u prodaju jer če mi sada biti Technics više nego dovoljan koliko mi treba za po koju svirku i lastno razonodu.Skužio sam več ogromno stvari koje ima i puno istih ih nisam imao na nijednoj drugoj klaviaturi dosad.Kao što kažeš rad sa njime nije težak ali prvo mora da skužiš hehehe.Največa je stvarno fora u tome jer ima svoj poseban sistem za podešavanja prema drugim modelima na koje ni ne pomišljam kako nisam ni sada ali kad se podesi isplati se.
Još jednom iz sveg srca zahvalan sam ti pa ako opet nešto neču znati pitat ču te a ako te put nanese na taj deo Slovenije vidimo se.
Pozdrav
flosarka je offline   Reply With Quote