Videti jedan post
Star 25.10.2015, 18:52   #2
velja87
Vredan član društva
 
velja87's Avatar
 
Registrovan/a dana: 01.06.2009
Postovi: 274
Downloads: 96
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 64 puta u 64 Postova
velja87 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Sama klavijautra je za ono vreme bila bez premca, pa cak i danas je jako dobra. Ajd da probam da dam par mogucih razloga zasto kod nas nije sviralo vise ljudi:
1. Moda. Tada su se svi poznatiji muzicari sto prate poznate sa estrade lozili na g1000 pre svega, pa potom na pa80(oni koji nisu mogli bez JV sounda)
2.Verovatno im se nije isplatilo. Jednostavno velika trojka mrvi sve pred sobom jer imaju para i mogu da se reklamiraju koliko hoce(ni Ketron nije u nesto zavidnoj poziciji)
3.Nije problem da se ugrade nego nece! Svaku sitnicu koju dorade najavljuju kao citavu revoluciju u novom top aranzeru, a mi budale kupujemo. Dodaju gluposti poput vokal removera koji em sto ne radi, em sto mi netreba.
Gledam nove digitecove vokaliste, sve imaju samo ono sto mi treba na dohvat ruke NE. Zakomplikovali da nemozes live raditi sa njima. Da su samo stari performer poboljasli u smislu zvuka i mogucnosti scalic harmonskih terci VRH, ovako neupotrebljive masine.
__________________
-Brateee, jel moze za mene pesma jesen sedamdeset i neke!? -Ne moze brate, moras mi reci tacnu godinu!

Citat:
Originalno postovano od dino123 Pokaži Post
Dinakord je Dinakord...
velja87 je offline   Reply With Quote