Videti jedan post
Star 24.03.2013, 20:11   #39
Akordeonista
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 13.04.2011
Postovi: 467
Downloads: 532
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 24 puta u 22 Postova
Akordeonista befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ljudi, bilo bi lepo da malo smirite strasti! Postavio sam temu DSP procesora na kutijama zeleci da cujem cemu sluze i moze li se slican "efekat" dobiti i na kutijama koje ih nemaju, nisam nijednog trenutka zeleo da citam raspravu "ciji je duzi"! Malo je neprijatno (mada mozda postoji i neko ko uziva u tome) citati postove u kojima se dva coveka vredjaju i svadjaju - isto je kao i da stojim "uzivo" sa dva coveka koji vicu jedan na drugog i prepiru se uz dosta uvreda!
Ako smem da kazem svoje, nadam se za sve konstruktivno, misljenje o ovoj konverzaciji:
- Marjane, cenim tvoje misljenje i svakako zelim da ga cujem ali stekao sam utisak da stojis kao zapeta puska i samo cekas Tranzitov odgovor na forumu pa da opalis po njemu. Nemoj se ljutiti sto ovo kazem, nemam nameru da ponizavam ili vredjam bilo koga pa ni tebe, samo smatram da bi bilo svrsishodnije ucestvovati u temama sa konstruktivnim misljenjima bez uletanja u vatru za svaku sitnicu - tako bi i samo tvoje misljenje bilo dosta cenjenije!
- Tranzit, tvoje misljenje, kao i ostali ucesnici ovog foruma, veoma cenim ali i sam ne shvatam toliku tajnovitost identiteta, cemu to toliko od coveka koji kao ti zna mnogo i ima toliko iskustvo koliko navodis. Takodje mi upada u oci i to da si u slucajevima gde dolazi do sukoba misljenja (kao sto je ovaj sa Marjanom) spreman da se nastavljas mozda i bez previse razloga kako bi "isterao svoje". Ovde bih dodao jos i to da bi tvoje misljenje bilo verovatno jos cenjenije kada bi ucesnici foruma znali o kome se radi i ko stoji iza "Tranzita" jer je to ime sigurno steklo autoritet pa onda ne bi ni dolazilo do ovakvih rasprava, prosto ne bi bilo potrebe za njima. Kao i Marjana, ne bih zeleo ni tebe da iritiram i vredjam bilo cime sto sam napisao, samo sam napisao svoje misljenje koje ostaje moje i naravno ti ga ne moras uvaziti!

Jos samo da kazem da sam dosta toga otkrio preko foruma i da mi, kao i mnogim drugim ucesnicima, veoma znaci kada me neki priznati strucnjak uputi na pravi put i skrati mi ogromne muke i ustedi dane i dane "istrazivanja" i citanja po netu! Zato bih i voleo da se dalja diskusija nastavi u miru! Toliko od mene i ne zamerite na opsirnosti!
Akordeonista je offline