Videti jedan post
Star 01.01.2009, 09:18   #4
RadeKOKI
Ovaj baš voli da kuca
 
RadeKOKI's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.04.2007
Mjesto: Tamo i ovamo
Godina: 42
Postovi: 409
Downloads: 523
Uploads: 5
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: Imam svasta
Interesi: Interesovanje za "tete" sa velikim sisama :D
RadeKOKI befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ne, nemoj da te buni, ne samo roland nego korg i yamaha su zagulili aranzere, posmatrajuci ih i probao sam sva tri proizvodjaca testirao...ma sve zivo bukvalno su sveli aranzere na zivu varijantu podesavas kao da se radi o zivom orkestru, znaci sednes kuci i podesim eq za svaku kontra cinelu, bas bubanj, dobos....gitare...i pustas u pogon aranzer, nisu to "bug"-ovi nego moras da jednostavno farbas klavijaturu, prvi put kad mi se desilo to sranje popizdeo sam nevalja haos promenis ritam ono kao tetris zvuci, pa sam experimentisao nisam hteo da pisem roland-u email jer bi dobio glup odgovor kao sto znaju da posalju odgovore svojim korisnicima, "sve je to uredu mi smo gigant....bla bla bla", pretrazio sam internet da nadjem odgovore dal je greska u os-u ili u meni mada nisam nasao nista sem postova "BUG" pa sam probao da stavim eq na svani instrument u MAKE UP TOOLS-u i proradilo je kako valja bez problema, definitivno moras da farbas sve instrumente u samom aranzeru da se nebi javljali takvi problemi.

pozdrav!!!
RadeKOKI je offline   Reply With Quote