Videti jedan post
Star 31.10.2018, 16:41   #7
boki997
Drugar foruma
 
boki997's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.01.2017
Postovi: 63
Downloads: 16
Uploads: 0
Rekao HVALA: 11
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
Instrumenti: Korg pa4x
Interesi: Muzika,lov,fudbal.....
boki997 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nemoj uopste da si u dilemi,ja sam neki dan slusao 745 a prije toga od nkeih kolega sve najbolje o njima cuo i nisam vjerovao dok se nisam svojim usima uvjerio .
Kutija opravdava svaki dinar koliko kosta,one bez bass binova rade toliko puno i toliko svega imaju i snage i ljepote i sve sve za jednu savrsenu kutiju a mogu tek misliti u kombinaciji sa nekim isto tako dobrim binovima,ludilo znaci.Mixeta je bila dinakord pm1000-3 znaci nikakav digitalni ili slicno pa da kazes da je mnogo mogao uticati na rad kutija .
Prvi utisci na mene fenomenalni kad budem mjenjao kutije nemam dilemu ni najmanju sta cu kupiti rcf 745 i nista drugo . Ja imam rcf715 pa lijepo rade i imaju snage par njih je kao jedna 745 a da ove nece raditi.
Cuo sam od kolega da su i 735 isto dobre ali nisam sa njima iskustva imao .
Eto nadam se da sam bio od pomoci malo .
Dodato:
Da, zaboravio sam samo jos ovo napisati D-LITE daleko od toga da ne valja kutija ali kada uzmemo u obzir koliko kosta nista posebno kad god sam radio na njih i pjevao promukao sam,to je bilo ne izbjezno .

Promijenjeno od boki997 (31.10.2018 u 16:43 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
boki997 je offline   Reply With Quote