Videti jedan post
Star 08.02.2009, 00:08   #18
gogilo.cacanin
Vredan član društva
 
gogilo.cacanin's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.01.2008
Mjesto: Austrija Bec
Godina: 47
Postovi: 106
Downloads: 406
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: Korg pa1x
gogilo.cacanin befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od markoucha23 Pokaži Post
Burazeru, ti ocigledno nemas pojma o klavijaturma. jedini lek je da krenes od osnovnih stvari.( g 600, e 85, i3 i tko to, pa polako ka korgu pa 80.pstepeno.ili ako nece. skini neki set sa naseg foruma i to je to.
Dal imam pojma ili nema,nije na tebi da ocenjujes.Skinuo sam milion stvari i to ne samo sa ove stranice.Puno osaba sa ove stranice su mi puno pomogli kao i oko ove teme.Najverovatnije nisi citao o cemu je bio problem.Ali sad imam neke informacije sto bi mi pomogli.Ako neznas ,pocetnik sam i treba mi pomoc,i zato se druzim sa yu-midi.Nista lose ne mislim
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od medino Pokaži Post
i da,zaboravio sam i to da ti kazem...to sto ti se poremetilo u stylovima je najverovatnije to sto si ucitao neki set sa sve GLOBALOM i to ga je "slogiralo"...znaci,kad ucitavas set ucitaj sve sem globala tj ako hopces da preslusas samo ritmove onda ucitas samo folder style i on ce te ritmove da ti ucita u USER-e,ako hoces da vidis neciji performans,onda ucitas samo folder PERFORMANS i to je to...moj savet da set koji hoces da isprobas ubacis na flopy pa ga pozoves preko direct flopy...
I to sam probao,cak na komp. sam global izbrisao ,da nebi rizikovao,i oped se sj.. ,stail.Al probacu da Performense koji su dobri od stajlova,da memorisem.Mozda je i to mogucnost da dodjem do dobrog per....,Oped hvala

Promijenjeno od gogilo.cacanin (08.02.2009 u 00:13 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
gogilo.cacanin je offline   Reply With Quote