Videti jedan post
Star 25.02.2011, 10:14   #14
doktor87
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 29.06.2008
Mjesto: Сурчин
Postovi: 139
Downloads: 88
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: KORG X5D
Interesi: Maloletnice... :))))
doktor87 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
doktor87 pošalji poruku preko MSN messengera doktor87 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hm...komplikovana tema i pitanje...

Kao klavijaturisti, pevacu, pratecem vokalu i muzicaru u kompletu uzor mi je Boki Amadeus, zato sto volim taj stil, maksimalno se trudim da ne kopiram, da ubacim svoje ideje u interpretaciju, ali sam ponekad ogranicen instrumentom kojim raspolazem (tako da nije sve samo u talentu i vezbi kad klavijatura nema brzinu menjanja boja...ali snadjem se)

Uzora svako od nas moze imati puno...malo li je dobrih muzicara...e sad, sticajem okolnosti svi znamo koliko smo dobrih muzicara sreli a da su pritom i ljudi...da sa njima posle svirke ili nekim drugim danom mozete otici na pice i proveseliti se...a ne retko se desi i poneki nesporazum u saradnji...ko zna, ja Bokija nisam upoznao...mozda je i dobar covek, a i uobrazena bitanga...onda bih se razocarao i sigurno mi ne bi bio uzor...tako da kad malo pogledate, ima tu i naseg spostvenog velicanja i precenjivanja tih nasih uzora...niko od njih nije tako sjajan i potpun ni u kom smislu...mi samo zelimo da budu, sto i nije tako lose...

Do pre par nedelja, jedan od uzora mi je bio jedan drugar koji inace tezgari po splavovima i saradjuje sa raznim pevacima...upoznao sam ga pre3 godine i tad kad sam ga cuo, bio sam odusevljen kako svira i kako mu aranzer (PA80) zvuci. Nisam ga cuo jedno 2 godine, ali sam u glavi imao uvecanu sliku njegove svirke...radio sam i radio, svirao, patio se sa ovim mojim sapatnicima iz benda, poceo da tezgarim i pre par nedelja je svirao u jednom lokalu blizu mene, otisao sam i razocarao se! Ili mu je sviranje nazadovalo (sto je nemoguce jer stalno radi), ili sam ja napredovao (sto je sigurno) ili sam ja vremenom idealizovao njega (sto je takodje verovatno)...izasao razocaran, ali i zadovoljan sto sam premasio svog tadasnjeg idola...

NEMOJTE SE OGRANICAVATI I ZADOVOLJAVATI TUDJIM MAKSIMUMIMA

POSTAVITE SEBI NAJVISE CILJEVE
doktor87 je offline   Reply With Quote