Videti jedan post
Star 07.02.2009, 14:57   #11
medino
Ovaj baš voli da kuca
 
medino's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 42
Postovi: 447
Downloads: 495
Uploads: 25
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: roland g 70 i triton le
medino befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
medino pošalji poruku preko MSN messengera medino pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

performans sredjujes po svom ukusu,neko tu stavlja ime boja pa odatle vuce boje,kod mene je ,recimo,performans popunjen sa pesmama i to od 1-10 zabavnjaci,od 10-20 narodnjaci,normalno,ima jos i ritmova na HD tako da ti je to bas dovoljno...nadam se da sam ti bar dao neku ideju...znaci napravis ritam i BOJU za neku pesmu pa ga krstis kako hoces i posle nekog vremena ces shvatiti gde se sta nalazi....ja,recimo,jako tesko bih se snasao da sviram na necijoj tudjoj klavijaturi...znaci,performans samo po svom ukusu...
drugo pitanje- taj set od JV...netreba ti kartica da bi ti zvucalo solidno tj zadovoljavajuce i skroz korektno...znaci bubanj ide na programu i ima ovde na forumu jedan bubanj pise PA1xpro..2 JV on perfektno odradjuje posao a za bas ja koristim bas koji se zove gale bas iz njegovog seta...jako je dobar za JV...eto,nadam se da sam ti bar malo pomogao...ako ne nadjes javi mi se pa cu ti ja poslati to...samo da mi prodje vikend,ne skidam sint sa ormara do ponedeljka,utorka pozzz
__________________
medino bend
medino je offline   Reply With Quote