Videti jedan post
Star 07.04.2016, 18:27   #36
korgix300
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 15.04.2015
Postovi: 2
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
korgix300 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od baltik79 Pokaži Post
Tranzit,procitaj jos jednom sta pita covjek. On trazi da mu prateci glas ne zvuci sinteticki, a ti objasnjavas kako zvuci. Mislim da ga nisi razumio.
Baltik79, poslao sam ti privatnu poruku u vezi tih terci sto si radio za VoiceLive2 pa da vidim da li ih jos imas za sharing.

Da li ujedno neko zna neke dobre presete za Voice Live 2 da se skinu ili kupe? Davno sam citao za ****** Voice, ali ne vidim ga vise nigde a i to je bilo za Voice Live 1, da li je kompatibilan i sa 2?

Hvala
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od baltik79 Pokaži Post
Tranzit,procitaj jos jednom sta pita covjek. On trazi da mu prateci glas ne zvuci sinteticki, a ti objasnjavas kako zvuci. Mislim da ga nisi razumio.
Baltik79, poslao sam ti privatnu poruku u vezi tih terci sto si radio za VoiceLive2 pa da vidim da li ih jos imas za sharing.

Da li ujedno neko zna neke dobre presete za Voice Live 2 da se skinu ili kupe? Davno sam citao za ******, ali ne vidim ga vise nigde a i to je bilo za Voice Live 1, da li je kompatibilan i sa 2?

Hvala

Promijenjeno od korgix300 (07.04.2016 u 18:28 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
korgix300 je offline   Reply With Quote